Příběhy dalších bojovníků

Vždy pamatujte na jedno. Nikdy v tom nejste sami! Nebojte se nás na cokoliv zeptat. Pokusíme se ze získaných zkušeností, které jsme se pochytili během léčby, vám srozumitelně odpovědět. Sám vím, jak těžké začátky byly. Spousta otázek, ale žádná odpověď, které bych zcela rozuměl.
Nevzdávejte se, i když vám zrovna teče do bot. Špatné výsledky ještě nic neznamenají. Vše je jen na vás.

  1. Inspirativní příběh :

Její jméno je Denisa. Stejně jako já je brňačka a vesměs i má sousedka. Je to naprosto úžasná ženská, která vám ohledně stravy poradí ve všem a hlavně s úsměvem na tváři. Rozhodla se vzít život do vlastních rukou. Odmítla chemoterapii a začala se léčit sama, pomocí změny jídelničku a celkově životního stylu. Podstoupila 2 operace hlavy, ale Evžen (jak si pojmenovala svůj nádor) začal dělat problémy. Po nějaké době se vrátil a začal růst. Proběhla histologie, která vše potvrdila. Chodila přes 2 měsíce z doslova otevřenou lebkou. Rozhodla se Evžena řešit svou vlastní cestou. Vynechala z jídelníčku maso, cukr, mléčné výrobky, ale za to si naložila pořádnou porci dobré nálady.

Její blog http://foodtherapybydenisa.blogspot.cz vás může inspirovat v jednoduchých, ale velice zdravých receptech. Zaujme vás hlavně její poutavý příběh, který pro ostatní pacienty může být velice inspirativní.

Sám už jsem nějaké její výtvory z kuchyně ochutnal a musím uznat, že nevšední kombinace, které Denča používá, jsou opravdu moc dobré. Na svém blogu vám též poradí, jaké potraviny vybírat a jak je upravovat. Každý se přeci jen po dobrém, zdravém a lehkém jídle cítí mnohem lépe, než po návštěvě např. fast foodu. Kde do vás nacpou mrtvé maso a nutriční hodnota je mnohdy nulová. Člověk se druhý den cítí zdutý a naprosto bez energie.

http://www.barrandov.tv/video/98162-dobre-odpoledne-cesko-25-5-2017 rozhovor s Denčou můžete sledovat od 34 min.