28. den – přepis

Toto je doslovný, neupravený přepis z deníku, který měl Petr u sebe na cestě do Peru. Před jeho smrtí jsem mu slíbil, že ho dokončím.
Ať myšlenka žije dál.
EH

Během noci se často budím kvůli dušení. Hlen je stále žlutý, jak drink z Maracui. Mám i zvýšenou teplotu a při snaze se otočit mě neskutečně bolí zadek. Podaří se mi vyčerpáním usnout.

Budí mě Barbora ve 12hod se snídaní ke dveřím. Můj shake od doktora s chia a dalšími semínky. Po asi hodině přemlouvání těla ujdu ty 2 metry, abych se mohl „najíst“. Poté zase usínám.

Je mi hrozně. Cítím se bez radosti a energie. Posbírám veškerou sílu a odcházím do Komodoru, kde je nový host Mike. Je to čerstvě vystudovaný doktor a zřejmě Zeinův kamarád. Ani nezůstane přes noc. Zaki, který má vystudovanou masérskou školu, masíruje Mika a já jen kroutím hlavou. Tolik chyb, co dělá ani není možný. Radši odvracím zrak k talíři s rýží a zeleninou.

Snažím se pojíst co nejvíce a hurá zpět do postele. Okolní svět téměř nevnímám. Jsem vyčerpaný a mám radost, že zase ležím. Beru si o 16:30 atb, zapaluju svíčky a usínám. Probouzím se propocený. Mám zimnici a horečku. Tenká deka nestačí na mé promrzlé tělo. Medituji a vháním do sebe světlo, dokud celý nezářím. Poté děkuji za další krásný den.

Dobrou noc miláčku

Přeji si, ať nemám noční můry. Snad mi k tomu pomůže tento lapač. V mé vizi vypadal líp. 😀

 

10 komentářů u „28. den – přepis“

  1. Vďaka ,čítam to dookola,myslím na Peťka aj na Simonku a Vašu rodinu. Ste silné osobnosti,patrí Vám obdiv.

  2. Je obdivuhodné,jak Péťa neskutečně trpěl-a přesto to nevzdal!A to byl teprve červen!?To dokáže jenom silná osobnost s obrovskou vírou a touhou ŽÍT!!!Statečný jste i Vy Eriku a samozřejmě i maminka,protože pro vás muselo být nesmírně těžké se s tím vyrovnávat(vědět,jak strašně trpí).Velmi děkuji-a prosím,pokud možno,napište-je to obrovská terapie.

  3. Ahoj Eriku,brzy se uzdrav,je fajn,ze to davas precist..lidi rychle zapominaji..ty zapisky pripomenou,jak je zivot vzacnej..mej se a rozvijej svuj vypravecsky talent,drzim Ti palce,vytvarnice Lydie

  4. Petr je neskutečně statečný bojovník, nevzdával se, byl šťastný a vděčný za každou chvilku, když mu bylo dobře …
    Jeho odvaha a vůle je stále s námi a pokaždé, když čtu Eriku jeho zápisky, uvědomuji si, že život je velký dar ….♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *