9. den

Že by konečně svítalo na lepší časy?
Dnes jsem spal jako zabitý. Čtu si další dopis a motivuji se na následující kambo. Včera mi bylo Mariánem řečeno, že tu má duše odmítá být a je jen na mně, jak se k tomu postavím a přesvědčím ji. Jenže jak?
Dopíjím 3 litry vody, dávám sprchu na probuzení a pomalu jdu do maloky.
Probírám zde se Zainem, co mi Mariáno řekl. Nevím co udělat, abych přiměl mou duši tento svět milovat. Prý už jen to, že jsem tady a podstupuji očistu těla je přínosné.

Během ayahuasky měl vidění, ve kterém viděl nade mnou mou duši. Rozhodovala se mezi životem a smrtí. Jestli umřít, aby můj táta trpěl žalem do konce života, nebo příjmout lásku a žít spokojený a šťastný život.
Poté mí začíná vypalovat další rány do kůže a nanáší jed. Tohle kambo je zase o něco jinačí. Tentokrát ho celý prosedávám na záchodě s průjmem a zvracením. Brní mi celé tělo a nepříjemně pulzuje hlava. I tak ale cítím, jak mnou proudí spousta energie.
Vyzvracel jsem sotva 200 ml a mám neskutečné bolesti. Vstávám z posledních sil ze záchodu a snažím se prsty vyvolat zvracení. Konečně se trošku zadařilo a plním alespoň půl kbelíku.
Dnes je také velký den praní. Jsem zvědav, jak dlouho bude prádlo schnout, když je tu taková vlhkost.
Je tu sice každý den krásně slunečno, ale pak se znenadání spustí monzum a nestíháme ani sklízet a tak celé stále dokola.
Poprvé tu ochutnávám místní ovoce zvané „aghuaghe“. Vypadá jako malá červená šiška. Musí se před konzumací naložit do vody na minimálně 48 hodin. Plod je ale tak malý, že by jich člověk musel sníst 50, aby se zasytil.
Mezi zobáním grilujeme platano (speciální odrůda banánu, která chutná hnusně na všechny způsoby :D) s rybou, která je zabalená do palmového listu a orientálního koření.

Zain se Zahrou připravují očistnou bylinnou koupel. Celý komodor voní krásně po květech a to říkám jako alergik prvního stupně.
Rybička už je hotová a může se podávat. Připadá mi delikátní asi jen proto, že už jsem pár dní pořádně nejedl. Jinak je to samá kost a chutná nahořkle.

Jdu se vykoupat do druhého ceremoniálního místa, kde se pořádají očisty duše od všeho zlého. Nejde mi do hlavy, jak mám zvednout vanu s vodou, která váží asi 25kg a vylít ji na sebe.
Beru to tedy po kbelíkách a s každým si něco přeji. Žerou mě moskyti, ale soustředím se čiště na energie.
Po vylití celých 25 litrů přichází smutný Zain, že ta veliká vana byla pro celý tábor. 😀 No co už, aspoň jsem měl VIP očistu.

Večer Zain pouští Harryho Pottera 3. Je to příjemná změna v jungli, i když ho nevidíme ani do půlky.

V noci je koka sedánek. Neustále se vyptávám, jak mám přesvědčit svoji duši, aby tu se mnou chtěla zůstat a přerušit tím svůj umírající koloběh z minulých životů.
Mám tolik otázek, ale na každou moji otázku Mariáno odpovídá příběhem z dětství (takže vlastně neodpovídá) a jsem z něho úplně blbej a vůbec ho nechápu.

Až v samém závěru koky, kdy se konečně vypovídal mi řekl: „Modli se k vesmíru, požádej o pomoc, řekni co tě trápí a co chceš v životě změnit.“
Jde mi z toho hlava kolem.

Dobrou noc.

32 komentářů u „9. den“

 1. Milý Petře,
  jste zářným příkladem toho, že si s sebou životem (životy) často neseme spoustu věcí,aniž bychom vůbec tušili, že nás tyto věci vlastně ovlivňují. Když jsem se kdysi pustila do práce s energiemi a začala jsem zkoumat vlastní život, byla jsem překvapená, co všechno najednou vyplavalo na povrch, co všechno mě vlastně stahovalo do víru nemocí a špatného duševního stavu.

  Myslím na Vás a držím palce, aby se Vám podařilo neustále se opakující kruh umírání prolomit. Věřím, že když budete skutečně chtít, že se Vám to nakonec podaří a budete šťastný. Máte vedle sebe krásnou dušičku, co je Vám oporou. Držte si jí u sebe tak blízko, jak to jen jde.

  Mnoho sil do dalších dnů procesu léčení (chtěla jsem původně napsat boje, ale nějak mi to nepřipadá jako to správné označení). Držte se.
  Kateřina

 2. Jen co jsem si přečetla na instagramu další parádní a krásný příspěvek, letěla jsem sem a jako vždy, jedním dechem přečetla nový článek a hltala každé slovo. Péťo, jsi obdivuhodný bojovník a vím, že to dobře dopadne. Vše k tomu směřuješ, vše pro to děláš, bude to dobré. Všichni, kteří te podporujeme, tomu věříme, stejně tak jako ty a tvi nejbližší.

  Drž se, brzy bude zase dobře.

  Hodne sil, zvladnes vše!!!!

 3. Clanky jsou poutave,pekne,ctivé a zajímavé.
  Moc preji uzdravení,sílu a víru,vše se potom v dobré obrátí,já tomu věřím a moc vám to přeji.

 4. Děkuji za zajímavé čtení z Peru a také,co jste oba se Simonkou napsali k Vašemu 2.výročí.
  Hodně síly a pište dál!

   1. Co znamena „palmove listy“? Ja vim, ze nekde, zapomnela jsem kde, existuje chram, a tam je na palmovych listech napsany osud kazdyho cloveka, ale jen toho, kdo chram navstivi. Tak ted jsem zmatena. Myslis teda tyhle palmovy listy?

    1. Je to vesteni z palmovych listu. Nic vic, nic min. Vetsina lecitelu mi reklo to same a to stejne jsem si uvedomil behem regrese. palmove listy byly jen potvrzeni

 5. Asi to bude velmi osobna otazka,ale co je take velmi zle vo vztahu s tvojim otcom? Normalne som ostala mimo z toho,ze by sa nasa dusa alebo nasa mysel~nevedomky rozhodla,ze potresta niekoho tym ze umrie…toto je silne.

  1. To povídejte mně. Já to sám nechápal, když mi to Zein říkal. Náš vztah s tátou je na skvělé cestě a jsem za tátu neskutečně rád.
   Už jen z tohoto důvodu Peru nelituji.

 6. Ahoj Petře, zkus se obrátit na Katku Gilligovou. Najdes ji na fb, kde ma i kontakt na sebe. Mohla by ti pomoci s Tvou duší, nebo se alepsoň o to pokusit. Mluví s Tvými anděly a snaží se rušit prokletí z minulých životů. Víc ti řekne ona. Pomohla už hodně lidem. Pa

 7. Petře až se vrátíte, tak určitě tohle Vaše povídání nabídněte tisku, který se zabývá alternativní medicínou, je potřeba co nejvíc lidem toto předávat, protože klasická medicína člověka odpíská a nazdar, poraď si jak umíš. Máte veliké štěstí, že se Vám povedlo takto vycestovat, moc na Vás myslím, vydržte, jste příkladem pro spoustu dalších lidí …

 8. Mily Petre,vypravela mi o vas dcera a tak ctu vas zivot
  ,bylo toho tady napsano snad vse,ale i ja pred vami smekam,obrovsky respekt k vam citim,kdyz si vzpomenu z ceho ja se hroutila kolikrat a nemohla se dlouho smirit s cukrovkou,tak vidim,jak hloupa a malicherna jsem byla.Drzim palce a vim,ze vse pro vas dobre dopadne!

  1. Dobry den, dekuji za tip, ale tohle uz je minulost a soustredim se na to co bude a ne na to co bylo. dekuji za podporu

 9. Milý Petře, přečetla jsem vše jedním dechem. Krásně napsané. Budu číst denně a budu na tebe myslet a prosit o tvoje uzdravení. Přeji ti hodně sil a smekám před tebou,jsi silná osobnost (aspoň pro mě). Mám syna v tvém věku, myslím i na tvoji maminku, jak vše zvládá. Možná se tohle mělo stát,aby se vyjasnil tvůj vztah s otcem…? Měj se co nejlíp…držím ti pěsti!

 10. Je to tak strašně silné…. Krásně napsané…. Opět říkám, jak už mnohokrát – držte se a ať se toho Lufíka nadobro zbavíte…

 11. Prosím svého anděla o Tvé uzdravení. Splnil mi už hodně přání, vím, že tohle je jedno z nejdůležitějších o které ho prosím ????????

 12. Dobré ráno,Péťo,jak se Vám daří?Myslím na Vás a taky mne zajímá,jestli pozorujete účinky té medicíny,kterou máte od peruánského lékaře? Taky-žijte svůj sen a radujte se z pozitívních věcí a neg.se snažte vypustit z hlavy(prostě nejsou).Vy to jistě víte-ikdyž je to hodně těžké!Protože-negatívní myšlenka se časem zhmotní a vytvoří nemoc(útvar)-najde si nejslabší místo v těle.Aby se to netvořilo-nemyslete ne to(nesoustředit se-ani „bojovat“-to je taky cílená myšlenka!)-ale vytvořit(vysnít si krásný den-a tím žít(ne jako!)-prožít si den co nelépe. Ještě-pokud nemáte-pořiďte si kočku(nejlépe perskou nebo anglickou-ty jsou přítulné,ať vysají neg.energií z nemocného místa.Ony ji(nemoc) vyhledají a potřebují k životu.Přeji,Vám klidný a pohodový den -je ve Vaší hlavě,jak si ho prožijete-určitě si přejete,aby byl co nejlepší a bez starostí! L.

  1. Mam se dobre, jen momentalne krome rakoviny bojuji s mykozou a cumlam vaginalni cipky, takze zadna hitparada

 13. Statečný Petře, máš za sebou spoustu energetických procesů, to neškodí. Ohledně potíží s Tvojí Duší bych si zkusila říct nahlas nebo vypsat všechno, co na svých rodičích nenávidíš a co miluješ, všechny dětské zážitky a situace, co máš v srdci, ať už jsou jakékoliv. Nehodnotila bych to. Jednotlivě. Matku a otce zvlášť, doporučuji buď sám, nebo pomocí koučinku. Přijetí (příjem) je jen jeden: přijetí rodičů, přijímání stravy, přijímání pokory i financí, přijetí smrti atd.
  Zkus se místo bojovné pozice proti nemoci postavit do role, že svoji nemoc přijímáš a miluješ. Uvědomit si své záměry, proč chceš sám za sebe žít. Najít onen klid sám v sobě, není třeba jezdit do džungle.
  Doporučuji film: Terapie láskou.
  S Úctou a Láskou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *