Proč PERU?

Když vám povím, jak to vše začalo,  budete mě považovat za blázna.

Já osobně bych to nazval spíše cestou mého osudu.

Už během léčby mi pár pacientů tvrdilo, že jejich znamý se vyléčil v Peru, Nepálu, Brazílii apod, ale většina z těch, co mi příběhy vyprávěla, neměla odvahu na to se sami sbalit a odjet. Vždy to byly příběhy jejich známých, nebo byly až nápadně zfantazírovaně převyprávěné a každý z nás hrál někdy tichou poštu. Nepřikládal jsem tedy příběhům velkou váhu.

Byly tomu asi 4 měsíce před odjezdem, kdy jsem se dostával z auto-transplantace a měl sny o místě, na kterém jsem v životě nebyl. Nepřípomínalo to jedinou destinaci, kterou jsem doposud navštívil a že jich díky mé mámě málo nebylo.

Sny se hrnuly jeden za druhým a já byl z toho celý nesvůj. Nechápal jsem, co ta má hlava zase blbne.

Za pár dní další sen, že stojím u postele a mluvím s paní, která kojí na posteli malé dítě v životních podmínkách ala Chánov. Potom tam přišel pán snědé pleti (něco mezi egypťanem a cigánem) a začal si se mnou povídat jako by mě znal. Nic víc, nic míň.

Snů bylo asi 20. Bylo mi jasné, že se jedná o nějakou exotickou zemi, ale nepoznal jsem o jakou jde, ale přece jen,“ jsou to jen sny“, uklidňoval jsem se. Začalo ozařování a já na cestování neměl ani pomyšlení. Shodou okolností jsem narážel na lidi, kteří mi házeli drobky k cestě, až jsem narazil na Michala. Kluka se sarkomem. Velkého pohodáře. Povídal mi snad 3 hodiny o svém prvním zážitku v Peru, kam jel v zuboženém stavu a vrátil se úplně zdravý. Mluvil o zázracích a že se do Peru chystá zase po 4 letech.

Čekalo mě ještě 35 ozařování a já si absolutně nebyl jistý kam odjet, jen jsem měl vnitřní pocit toho, že ty sny mi ukazují mou cestu. Jedna paní mi poslala přímo odkaz na Nepál, kde se vyléčila prý i Kylie Minoque, ale po přečtení jsem věděl, že to není ta správná cesta.

Někdy ke konci ozařování jsem narazil na Věru, se kterou jsem se dal do řeči. Dostala se do Peru přes jednoho delegáta, který si na tom doslova postavil byznys. Zamilovala se zde do jednoho peruánce a zůstala v Peru. Vedou zde společně „ozdravné centrum“. Po pár e-mailech jsem ani nevím jak, seděl v letadle a letěl sám vstříc svému osudu.

8 komentářů u „Proč PERU?“

  1. Milý PETŘE,skvěle napsané,jen tak dál,čtu to jedním dechem,přeju ti hóóódně zdraví,sil a samou pozitivní energii!!!!!!!?????????

  2. Milý Peťi, já před tebou skláním, hledáš jen to pozitivní,tvůj sarkasmus miluju, vím, že to musí být sakra těžké.Tvá radost z maličkostí. Každého člověka, který si přečte tvé řádky, musí energicky a psychicky nakopnout. Uffff, za mě velké Děkuju. Máš super rodinu a přítelkyni, jste ! krásní! lidi !
    Kéž bychom ti my všichni tady co ti fandíme a myslíme na tebe poslali tolik energie , aby zabila tu ludru! Neznám tě, ale vím, že jsi hrdina, už tím, že bys mohl se na vše vykašlat a ty tady povzbuzuješ nejen nemocné, ale i nás zdravé, někdy na hlavu padené 🙂 Drž se Peti, jdu pokračovat ve čtení, od rána jsem hrubé nic 🙂 neudělala, ale je mi to fuk…díky Jana

  3. Super Peto, tak co bylo Peru Tve misto ze snu, z minulyho zivota? Verim ze jo,nahody neexistuji. Opatruj se, drz se, to das. Spoust lasky a pozitivni energie Tobe, Tvym milim, a vsem co ctou tvoje stranky! 🙂 <3 a jak si psal, ze mas silneho kamose, no jasne i Ty sam si velmi silna osobnost! Ahoj Olca

  4. Petře, prosím co nejdříve kontaktuj na http://www.uniklinik-Ulm. de/methadon Dr.ClaudiaFriesen a Dr.Hans Jorg Hilscher už vyléčil 350 pacientu s diagnózou jako mas ty,dmluv si termín vezmi scan a jed rychle do Ulm v Bavorsku snad to pomůže i tobě jsou to univeersitni lékaři a referoval o tom i časopis Stern.zdraví Bohuslav. rejda@Gmail. com

  5. Milujem tvoje rozpravanie,tvoje odhodlanie a silu.Tymto webom pomozes velmi vela ludom.vdaka tebe som poslala pohladnicu,vdaka tebe niekto iny najde silu.si fantasticky.prosim pokracuj v tom co robis

  6. Strašně moc odvážný……super kluk…..super krásně to píšeš…..pokračuj……nedej se…….a u tebe vím ,že ty se nedáš……a seš krásnej……a napiš knihu……..moc velmi moc ti přeju vítězství…….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *