26. den – přepis

Toto je doslovný, neupravený přepis z deníku, který měl Petr u sebe na cestě do Peru. Před jeho smrtí jsem mu slíbil, že ho dokončím.
Ať myšlenka žije dál.
EH

Začínám upadat do dlouhých spánků. Atb mě doslova vysávají. Bohužel necítím žádnou změnu. Okolo 12hod vstávám z postele celý rozlámaný a nevyspalý.

V Komodoru čekají dva noví hosté. Zřejmě pár. Blonďatá usměvavá polka Sylvie a němec Reinhard. Po vedení diskuze se dozvídám, že pracovala v obchodě s muzikou. Dala výpověď, všechno prodala a vyrazila do světa s vidinou lepší budoucnosti. Do Polska se vrátit nechce. V Mexiku potkala Reinharda a od té doby cestují spolu. Na cestách jsou už 2 měsíce. Jsem příliš unavený, abych mohl dále pokračovat v konverzaci.

Dám do sebe na sílu shake od doktora a utíkám spát. Probouzím se jen na prášky a vykašlání hlenu, co mi brání ve volném dýchání. Zapaluji v Tombu 2 svíčky, otočím se na bok a jen koukám do paprsků ohně.

Sladké sny. Pošli mi prosím trochu energie.

 

4 komentáře u „26. den – přepis“

  1. Eriku,děkuji Vám za čas,který věnujete přepisu Petrova příběhu.Vždy,když je člověku ouvej,tak si připomenu Peťu,jak byl neskutečně statečný,plný naděje a přesto,že měl tolik bolesti,dával naději ostatním.Díky němu vnímám i nepříjemné události úplně jinak.Vždy si uvědomím a říkám-co by on dal za to-kdyby toto mohl řešit…………….Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám,mamince,babičce pevné zdraví a a pozitívní energie(v rámci možnosti).

  2. Eriku děkuji. Můj syn nás opustil před necelými třemi lety ve věku 23. S Vaším bratrem jsem byla krátký čas v kontaktu a držela mu vsechny palce. Život je krutý,myslim na Vás,maminku i celou rodinu. Mě se stále ještě nepodařilo se s takovou věcí vyrovnat. Vím,že to máte stejně. Posílám pozitivní myšlenky a myslím na Vás.

  3. Eriku děkuji. Můj syn nás opustil před necelými třemi lety ve věku 23. S Vaším bratrem jsem byla krátký čas v kontaktu a držela mu vsechny palce. Život je krutý,myslim na Vás,maminku i celou rodinu. Mě se stále ještě nepodařilo se s takovou věcí vyrovnat. Vím,že to máte stejně. Posílám pozitivní myšlenky a myslím na Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *