25. den – pohoda – přepis

Toto je doslovný, neupravený přepis z deníku, který měl Petr u sebe na cestě do Peru. Před jeho smrtí jsem mu slíbil, že ho dokončím.
Ať myšlenka žije dál.
EH

Nádherné ráno. Prosvětlený Tambo má úplně jinou energii. Vstávám s radostí. Nade mnou skákají opičky a připadám si jako v ráji. Nadšením skáču do sprchy a užívám si hudby a výhledu, co mi sprcha nabízí.

V Komodoru se setkávám s Barbarou a promlouvám s ní o tom, co mě trápilo. Promluvili jsme si o tom jejich hádání. Pochopila mě a slíbila, že už se to nebude opakovat. Pokud bude, pošle Dana domů.

Později se mi i sám Dan omluvil za své chování, že má psychické problémy a tak. Chce vlastní Tambo. Já si vesele papám broskvičku a je mi fajn. Povídám si se Zakim o všem možném. Neustále mě otravuje malá Barča. Chce pozornost a abych si s ní hrál. Takže čtení nepřichází v úvahu. Padá na mě únava. Přivezli mi antibiotika na to moje dušení a také speciální výživu. Bez laktózy a cukru. Chutná to jak vanilkový Herbalife. Kopl jsem to do sebe a šel spát.

Antibiotika se berou po 6ti hodinách. Nastavil jsem si budík na prášky a zároveň i budík na koku. Zapaluji svíčky a ulehám.

Budím se okolo 19hod. Akorát jde Zaki s Mariánem, jako dvě světlušky do Maloky. Nahazuji plesnivé tepláky, které extrémně smrdí, ale brání před komáry. Po cestě do Maloky zjišťuji, že mé dveře jdou ZAVŘÍT! ÓÓÓÓ jaký komfort. V Maloce už jsou všichni posedaní. Přicházím jako poslední. Probíralo se chování tady vs západ. Také, aby člověk nabyl moudrosti, musí vyvařovat rostliny z jeho okolí a odvary zkoušet. Dal jsem si zase Mapacho a udělal kouřové kruhy během zajímavého povídání. Beru si další prášek a koka sedánek se rozpouští.

Dobrou noc lásko

„Palička na kořen Ayahuasky.“

15 komentářů u „25. den – pohoda – přepis“

 1. Eriku,zase hodně zajímavý příspěvek -opět velmi obdivuji Vašeho bratra Petra-přesto,že měl neskutečné bolesti-dokázal psát tak poutavě,vtipně a s optimismem.Petrův příběh sleduji od začátku(kdy byl zveřejněn)-velmi jsem mu přála uzdravení a vždy jsem se těšila na jeho další příspěvky.Proto-děkuji Vám,že věnujete svůj čas psaním jeho dalšího pobytu v Peru a moc se těším na další.Přeji Vám,mamince,babičce hodně síly a pevné zdraví!L.

  1. Děkuji za další poutavý přepis a Peťkovi vzpomínkový duhový pozdrav tam nahoru do nebíčka k jeho svátečku….Díííky

 2. Milý Eriku, jistě to není pro Vás lehké přepisovat pro nás Peťův deník, ale moc Vám děkuji. Posílám s díky i moc pozdravů celé rodině.

 3. Děkuji za další poutavý přepis a Peťkovi vzpomínkový duhový pozdrav tam nahoru do nebíčka k jeho svátečku….Díííky

 4. Píšete pro nás,Petrovy přátele to,co nemůžeme nikdy ocenit.
  Není to lehké pro Vás….Určitě.
  Díky a ještě jednou díky.
  Mějte hezké dny prožité ve zdraví a v osobním životě Vám přeji ze srdce spokojenost.
  Těším se na další pokračování.
  Lenka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *