30. den – přepis

Toto je doslovný, neupravený přepis z deníku, který měl Petr u sebe na cestě do Peru. Před jeho smrtí jsem mu slíbil, že ho dokončím.
Ať myšlenka žije dál.
EH

Pořád jsem velice unavený, ale je to každým dnem lepší a lepší. Už je to měsíc a připadne mi to jako bych tu byl jen pár dnů. Za měsíc už tě budu držet v náručí. Odcházím do Komodoru a už tu řve jedno dítě a za chvíli začne druhý. Až teď se dozvídám, že Glorie, která vzhledem připomíná babičku, nemá velký břicho kvůli tomu, že ráda papá, ale protože je v 8 měsíci.

Čtu si Sherlocka Holmese a najednou zpráva od táty, že mi sehnal luxusní farmu na KRÁLÍKY!? Psal jsem kuře a mám králíka. 😀 Úplně jako v Slunce seno.Popíjím ten rosolovitý nápoj z rostlinky Malbaa modlím se ať to nevyhodím. Dávám poslední prášek a už bude jen líp. Měla se probírat včerejší ayohaska a pak jít na výlet. Nic z toho se neděje.

Přijíždí slepý masér a všichni chtějí masáž. Aby toho nebylo málo, donesli obří dort. Svádějí mě. Vypadá tak dobře. Ááááá, udržel jsem se. Přitom mě všichni přemlouvali, že malý kousek mi neublíží.

S dortem se podává rizoto a konečně mi dovezli broskve o které jsem prosil dobrej týden. Plíce bolí při každém nádechu v místě jizvy. Promačkám to do hloubky a vychrchlávám tvrdý hlen o velikosti palce a najednou se mi dýchá mnohem lépe. Ulehám do Hanuky a nechávám se opojovat tvou krásou. Klasicky mě přerušuje Daniel s Barbarou – zase řeší to samé dokola. Dělám si shake a utíkám si lehnout.

Ležím sotva 30min a mám pocit, že se ohřívám. Kontroluju teplotu a zase 38°C. Jdu do Komodoru, kde už je jen Zaki a žvaníme o zákonech v ČR a jejich nesmyslnosti. Přichází Gaude s kytarou a svolává Zeina i Zaru. Sedáme do kruhu a Gaude nám hraje písně na rozloučenou. Přidá se i Mariano se lžičkami a absolutně bez rytmu do nich tluče. Je to vtipný. Barbara na nás netrpělivě čeká s rodinou v Maloce na domluvené koce. Máme 30min zpoždění. Haha 😀

Koka byla super i když jsem měl horečku. Uvědomil jsem si, že Barbara a Dan jsou úplně jako moji rodiče. Zein mi říkal, že se nemám vysávat nešťastnými lidmi, co mě bombardují skrze média. Taky vidí, že tu šťastný nejsem. Aja mu řekla, že potřebuju podporu rodiny po fyzické stránce – ne po stránce virtuální. Barbara se na mě napojila a viděla za mnou stát můj zhmotněný strach, který se ji snažil udusit. Během vyprávění Mariana mě polívá pot. U nohou vidím lebku mrtvého člověka. Spustí se mi břicho a utíkám na záchod. Mám takové bolesti jako bych vše zvracel zadkem. Bez energie usedám zpět do kruhu s horečkou a zimnicí. Omotávám se dekou a téměř už nic nevnímám. Barbara mě doprovází do Tomba. Maže mi čelo a spánky mátovým olejem. Beru homeopatika a mrtvej bez jakýkoliv pozitivní energie v sobě ulehám.

Dobrou noc

5 komentářů u „30. den – přepis“

  1. Petko je frajer a neskutečnej bojovník…máme se od něj hooodně co učit….alespon já určitě….bravooo..

  2. Eriku,vždy s napětím očekáváme další pokračování a po přečtení si říkáme,že hůř snad být už ani nemůže-a to ještě Petr přetrpí v tomto prostředí 20dnů?Neskutečné!!!Děkujeme,Vám, Eriku-pomáháte tímto přepisem mnoha lidem-přeji,Vám i mamince především zdraví a pozitívní myšlení………za přátele L.

  3. Pokaždé když čtu,mám husí kůži…
    A pak plnou hlavu kontroverzních myšlenek.
    …ale poselství pokračuje…

  4. Prosím,kdy bude pokračování,sleduji každý den a nic,není to jistě lehké,ale prosím ráda bych dočetla celý příběh vašeho brášky,moc děkuji..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *